top of page

TESTIMONIALS

Co mówią o mnie moje pary

Ula & Krystian-77_websize.jpg
para całująca się, gdy pada śnieg

Olga & Mateusz

Łukasz zaczarował nasz dzień ślubu, a emocje z tego dnia zamknął dla nas w cudownych fotografiach. Są dla nas przepiękną pamiątką - słowo daje, że piękniejszej nie mogliśmy sobie wymarzyć! :) Łukasza możemy polecić nie tylko ze względu na ogromne zaangażowanie, profesjonalizm, terminowość, przejrzystość umowy, świetny kontakt z klientem, indywidualne podejście, dobre przygotowanie techniczne i merytoryczne, ale również dlatego, że Łukasz oprócz aparatów i kart pamięci zabrał ze sobą coś więcej: uśmiech, pozytywną energię oraz ogromne sercem! Łukasz dał nam bardzo dużo siebie tworząc niepowtarzalną, swobodną i ciepłą atmosferę. To dzięki niej emocje, które były w nas mogły po prostu ,,płynąć”, żeby później zostać przez Niego uchwycone. Jesteśmy przekonani, że świetne zdjęcia może zrobić wielu fotografów, ale wiemy,

że te, które można nazwać wyjątkowymi tylko Łukasz! :)

Monika i Robert-316_websize.jpg

Monika & Robert

Człowiek energia.
To pierwsze co przychodzi mi do głowy, gdy myślę o Łukaszu.
Energia dobra, spokojna i pozytywna.

Wspomnienie wyboru fotografa na ślub wywołuje uśmiech na mojej twarzy, ponieważ od pierwszego już kontaktu ta energia przepływała i zarażała swoim 'vibem'. (Swoją drogą, decyzja była podjęta zanim pojawił się pierwszy kontakt - wystarczy popatrzeć na Jego portfolio).

Fantastyczne podejście do klienta i do swojej pracy. Pełne zaangażowanie. To chyba nazywa się pasja!
Pełen profesjonalizm, a przy tym wszystkim dodatkowa wartość z kontaktu z tą energią :)

W mailach wspomniałam Mu, że jest wirtuozem chwytania emocji i wspomnień, ponieważ Jego prace to właśnie emocje i to też bardzo mocno Go wyróżnia.
Nigdy nie sądziłam, ze fotografia może tak to uchwycić, a teraz dzięki temu, że to Łukasz towarzyszył nam w dniu ślubu, uśmiechamy się szeroko do każdego zdjęcia i to wraca. Wspomnienia, emocje.

Do tego niesamowite jest, że jednocześnie jest niezauważalny, a z drugiej strony, gdy jest potrzebny, zawsze jest obok.
Przy tym całym organizacyjnym szaleństwie, tak prowadzi ten dzień, że nigdzie nie pojawia się stres.

Ogromny wzrusz i ciepło na serduchu.

Polecamy wraz z małżonkiem, Łukasza i Jego talent, bardzo, bardzo, bardzo.

Zdradzę też tajemnicę na koniec - robi super sernik mango ;-)

uśmiechnięta para w folwarku ruchenka
całująca się para z pieskiem

Karolina & Jakub

Łukasz jest niesamowity od pierwszych minut do ostatniej pracuje z wielkim zapałem :) jego zdjęcia to coś niesamowitego , to magia , my jak i goście jesteśmy oczarowani Łukaszem jak i jego zdjęciami. Nie dość że robi magię na zdjęciach, każde zdjęcie ma dusze, uczucie , emocje to przy ubieraniu Pana młodego pomagał ,bo doskonale wie jak to czy tamto powinno leżeć. Na ślubie i weselu jest wszędzie jednoczenie nie widać go :) pracując z nim to sama przyjemność , wokół siebie robi taka świetna atmosferę ze ani my ani świadkowie nikt się nie stresował:) Bardzo szybko daje zdjęcia , nie zdążymy mi jeszcze burchle się zagoić na stopach a już miałam zdjęcia :) które trzy dni nom stop oglądałam z gośćmi słysząc " szkoda ze ja nie mam takich pięknych" albo " one są bajeczne " . Łukasz ma same plusy , plusy plusy , jest bardzo komunikatywny, łatwo i szybko można się z nim skontaktować. Miałam z góry swoje wymagania a Łukasz sprostał im . Ba! Co więcej, przerósł moje oczekiwania. Nie płacząc na ślubie i weselu oglądając prezentację i zdjęcia PŁAKAŁAM .

Łukasz jest NIESAMOWITY ! :) Od teraz to będzie mój jedyny fotograf którego będę brała na każda rodzinna imprezę, już się doczekać nie mogę sesji brzuszkowej i chrzcin. Jestem nim oczarowana i zachwycona :)

POLECAM BARDZO !

Żaklina & Tomasz

Kiedy jeszcze lata temu nawet nie myślałam o wychodzeniu za mąż, wiedziałam jedno,

że gdy nadejdzie ten dzień - chcę, aby to Łukasz go uwiecznił! Nie pomyliłam się, to była jedna z moich najlepszych decyzji.
Jako fotograf ślubny jest jak duszek, który pojawia się i znika. Podczas uroczystości ślubnej jak i wesela przemyka wprost niezauważalnie, ale niech Was to nie zmyli! Wszędzie jest, wszędzie zdąży, wszystko uwiecznione jest w przecudownych kadrach 🤩. Jako osoba, to prze-super facet! Pełen ciepła, serdeczności, doradzi, uspokoi,

pomoże w każdym aspekcie - i to nie tylko w męskich tematach. Suknie, kwiatki, szpilki nie są mu obce.
Reportaż ślubny oraz sesja poślubna, które dla nas wykonał to najpiękniejsza pamiątka na lata 💙
Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz na „sesji zdjęciowej”

(czyt. miłym spotkaniu z duszkiem o sercu pełnym pasji do fotografii 📸 ).

para patrząca sobie w oczy przy zachodzie słońca za materiałem
Skacząca para ślubna w folwarku ruchenka

Weronika & Michael

Łukasz był naszym fotografem na ślubie. I nie wyobrażam sobie innej osoby! Łukasz jest niesamowicie ciepłą osobą, z ogromną pasją do fotografowania. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że to jest osoba którą chce mieć podczas naszego ślubu. Czuliśmy się jakbyśmy znali Łukasza już bardzo długo! Zawsze był z pomocą, nawet w kościele, kiedy nie byliśmy pewni co zrobić (dzięki za to!) 😊

Człowiek z niesamowitą pasją, ujęcia wykonuje najpierw sercem, następnie aparatem. Wspaniała atmosfera i otwartość. Po pierwszych ujęciach już widać, że Łukasz wkłada w nie całe serce. Nie jest to tylko praca lecz przede wszystkim pasja... Za co z całego serca DZIĘKUJEMY! Będziemy mieć najwspanialszą pamiątkę do końca życia

W&M

Paula & Piotr

Łukasz jest bardzo profesjonalną i zaangażowaną w swoją pracę osobą. Jest bardzo dokładny i zwraca uwagę na każdy szczegół, bardzo mi to odpowiada ponieważ mam tak samo. Łukasz ma również świetny gust! Dzięki temu jego zdjęcia są przepiękne, mają niepowtarzalny klimat i energię. Teraz po 3 latach oglądając moje fotografie ślubne mogę przenieść się w czasie do tamtych pięknych chwil. Łukasz łapie w kadry dokładnie te momenty, dzięki którym nawet po długim czasie można odtworzyć klimat wydarzenia oraz towarzyszące mu emocje. Jest to możliwe między innymi dlatego, że stara się jak najlepiej poznać osoby, z którymi będzie pracował. To potem również bardzo ładnie widać na zdjęciach. Gdybym teraz wybierała fotografa to mój wybór byłby taki sam :) ...a musze dodać, że mój research był naprawdę duży i rozmawiałam z wieloma osobami zanim ostatecznie podjęłam decyzję <3 Super jest ten Łukasz i daję 12 / 10

para wychodząca z kościoła
zdjęcie pary w villa love

Ola & Oskar

O Łukaszu można pięknie pisać bez końca. Cudowne zdjęcia to jedno, ale atmosferę którą wnosi, wsparcie i zrozumienie to coś dodatkowego co sprawia, że jest nie tylko wspaniałym fotografem ale również wspaniałym człowiekiem. Gorąco polecem, takimi ludźmi w dniu ślubu właśnie powinniśmy się otaczać <3 a reportaż ślubny mogę oglądać codziennie!

Olga & Grzegorz

Od pierwszego dnia planowania naszego ślubu marzyłam, by jego fotografowaniem zajął się Łukasz. Jego zdjęcia były pełne emocji i miały swój wyjątkowy klimat. Podczas uroczystości Łukasz wspierał, uspokajał i pomagał a najważniejsze! Nie peszył! Nie mieliśmy pojęcia, kiedy on te zdjęcia w ogóle robił! Po otrzymaniu zdjęć byliśmy pod wrażeniem. Widać na nich milion emocji! Jest na nich wszystko, czego oczekiwaliśmy, a nawet więcej.

Mamy piękną pamiątkę z Bardzo ważnego dla nas dnia :)
Dziękujemy!
 

ślub w folwark ruchenka
para dotykająca się językami

Katarzyna & Michał

Łukasz, ponad miesiąc temu był z nami podczas naszego Ślubu i Wesela. To co zrobił, jaką stworzył atmosferę nie zdarza się często i nie każdy człowiek ma "to coś". Na szczęście Łukasz ma! Uśmiech, dobra rada i rozmowy niwelują cały stres związany z przygotowaniami. Podczas ceremonii, a później zabawy nikt nie czuje skrępowania z powodu "pstrykania" a efekt końcowy jaki otrzymaliśmy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
Wiem, że nie mogliśmy trafić lepiej i to nie przypadek, że prace Łukasza doceniane są w świecie.
Nam nie pozostaje nic innego jak ciągle wracać do tych chwil i życzyć każdej Młodej Parze, aby miała w tym najważniejszym dniu takich super ludzi obok!
Łukasz, dziękujemy! <3

Sandra & Martin

Jeśli już trafiliście na Łukasza, nie szukajcie dalej, bo lepszego fotografa

i towarzysza tego ważnego dnia nie znajdziecie - gwarantuję... :)
Łukasz potrafi uchwycić piekno chwili, emocje, wyłapać to, czego zwykłe oko nawet nie zauważy, a do tego jest ciepłym, pełnym pozytywnej energii i zawsze uśmiechniętym facetem, który jak trzeba to poda chusteczkę czy naleje procecco :) Zdjęcia które dostaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Polecam z całego serca!

para ślubna i lecące samoloty
para ślubna w zabawnym zdjęciu

Olga & Szymon

Zdjęcia - brak słów. Łukasz jest mistrzem.
Wybranie zdjęć do albumu graniczy z cudem, bo wszystkie przesłane nam zdjęcia są idealnym uchwyceniem każdego momentu.Łukasz uwiecznił dosłownie wszystko.

Wszystkie emocje.Całe nasze szczęście <3
Jestem zachwycona tym kontrastem. Gdzie jest zdjęcie z zewnątrz i jest cisza i spokój,

a w środku w tym samym momencie odbywa się mega impreza.
Nie możemy wyjść z zachwytu
Dziękujemy raz jeszcze i polecamy z całego serca <3

Monika i Robert-316_websize.jpg

Aleksandra & Bartosz

Z całego serca polecamy! I choć moglibyśmy napisać wiele słów, to nic nie odda tego jak wdzięczni jesteśmy, że to właśnie Łukasz uczestniczył w tym dniu razem z nami.

Łukasz nie tylko zrobił nam przepiękne zdjęcia, ale był też dobrą duszą naszego wesela!

Dbał o nas.

Płakał i śmiał się razem z nami, a my- ponownie po otrzymaniu zdjęć. Jest w nich tyle emocji i uczuć, że za każdym razem, oglądając je, na nowo przeżywamy każdą łzę, każde drżenie serca i każdy pocałunek!

Nie możecie lepiej wybrać.
Naprawdę.

 bardzo uśmiechnięta para
bottom of page