top of page

Mam na imię Łukasz i dziękuję, że tu jesteś oraz chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie! 

 

 

Cześć

Z fotografią ślubną poznaliśmy się przez przypadek, kiedy mój wujek-fotograf  zachorował na nowotwór i musiałem go zastąpić. ( Na szczęście historia zakończyła się happy endem! )
Byłem przerażony, potrafiłem robić zdjęcia, ale ślub to, co innego. Poszedłem, nie mogłem zawieść wujka i na tym ślubie

ZAKOCHAŁEM SIĘ
Lubię podglądać te wszystkie emocje międzyludzkie już od momentu przygotowania do ceremonii.
Pełne czułości uśmiechy, rozpromienione oczy, drżące ze zdenerwowania dłonie i moment, w którym stają na ślubnym kobiercu, zdecydowani na to, że przejdą razem przez życie.

Jest w tym coś wyjątkowego i wspaniałego, a ja mam okazję obserwować i dokumentować te najważniejsze dni Waszego życia. To dla mnie zaszczyt. Fotografia to przede wszystkim nauka patrzenia i czucia, dostrzegania tego, czego nie widzą inni. Wychwycenia i wyeksponowania piękna, która kryje się w rzeczach niepozornych.
Fotografia ślubna to nauka pokazywania emocji, radości, szczęścia, wzruszenia i najważniejszej – miłości.


Fotografuje śluby, bo kocham emocje, bo kocham ludzi.

Prywatnie od 04.09.2018 jestem mężem najcudowniejszej kobiety na świecie – EM. Na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, bo mam cudowną pracę, a tuż obok Ją - miłość mojego życia.

zysie-wsk-04-22-0092.jpg

To cały mój świat...
Em, Aya i Yoshi

Jak według mnie wygląda idealny ślub?

95146564_809032842953325_1489154174720409600_n.jpg
Zaproś mnie na swój ślub, a pokaże Ci jak jeszcze cudowniej go przeżyć, a efektem będę zdjęcia, które zatrzymają Wasze emocje, Waszą radość czy łzy. 
bottom of page