top of page

Wesele w włoskim stylu? To możliwe-Villa Love


Nic dziwnego, że wesela w stylu włoskim królują i będą królować jeszcze przez długi czas. Włochy to przecież kolebka piękna, smaku, a przede wszystkim bezkonkurencyjne, smakowite łączenie dekoracji.


Na szczęście dla Was, wcale nie musicie wybierać się do kraju o kształcie buta, aby zorganizować swoje wesele we włoskim stylu! Wystarczy pojechać kawałek za Kraków, trochę pod górkę, ciutkę z górki, a póżniej już tylko kierować się zapachem pizzy, makaronu i serrano, aby wylądować w polskiej, włoskiej Toskanii- niebotycznie pięknej Villi Love.


Wesele we włoskim stylu- od czego zacząć?

I tu sprawa wydaje się oczywista- od miejsca. Oczywiście najbardziej we włoskim stylu będą Włochy, ale nie każdy ma tą cudowną możliwość zaciągnięcia wszystkich gości na północ tego pięknego kraju. I tutaj na przeciw wychodzi nam iście włoskie miejsce w Polsce- Villa Love. Stworzona z miłości do Toskanii i mąki pszennej! Ale jeśli nie Villa Love Wam w głowie, spójrzcie na zdjęcia ze ślubu Asi i Tomasza, a później poszukajcie w Waszych okolicach czegoś w podobnym do niej stylu.


Włoskie wesele czyli jakie?

Oczywiście myśląc o weselu we włoskim stylu myślimy o kwiatach, dekoracjach i jedzeniu, ale! Nie możemy zapomnieć też o atmosferze- czyli czymś co jest wśród włochów ogromnym wyróżnikiem: swoboda, radość, brak pośpiechu i LUDZIE.

To wszystko najlepiej osiągnąć organizując całe wydarzenie w jednym miejscu.


Co mam na myśli mówiąc całe wydarzenie? Wesele to przecież nie tylko ceremonia, to także przygotowania i impreza! Aby zachować ten luz i włoskie podejście idealnym jest kiedy ceremonia i przygotowania odbywa się w miejscu przyjęcia- i tu znów nadchodzi Villa Love w której nie tylko zorganizujemy wszystko w jednym miejscu, ale i która ugości nas włoskim pięknem co będzie skutkowało spójnym reportażem. I właśnie to jest kwintesencją wesela we włoskim stylu! Miejsce, ludzie, luz i swoboda!


Zobaczcie jak poradzili sobie z tym Asia i Tomasz! Miejsce: Villa Love etc.

Suknia: Madonna Kraków Biżuteria: Swarovski, Ania Kruk

Makijaż: Genialna - Ania Wodzia Kwiaty: Bello Martimonio Garnitur: Lancerto Buty: Partepone Zespół: This Cover Band

A może wolisz zobaczyć wesele w stylu slow wedding?


Comentarios


bottom of page