top of page

Cicha 23 - idealne miejsce na romantyczny ślub w plenerze


Cicha 23 w Markach to miejsce, gdzie Kasia i Kamil powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ich ślub cywilny odbył się w pięknym plenerze tuż obok Małej Stajni. Zarówno samo miejsce ceremonii, jak i przyjęcia zrobiło ogromne wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.


Niepowtarzalne miejsce na wesele pod Warszawą


Cicha23 to idealne miejsce na organizację wesela, które przyciągnie uwagę zarówno narzeczonych, jak i ich gości. Cicha 23 oferuje komfortowe warunki i niepowtarzalną atmosferę, w której każdy poczuje się wyjątkowo.

Urokliwe miejsce na ślub plenerowy w Warszawie

Kasia i Kamil zdecydowali się na ślub plenerowy, które doskonale wpisał się w klimat tego miejsca. Samo wesele odbyło się w Małej Stajni, gdzie wspaniała atmosfera, piękne dekoracje i pyszne jedzenie sprawiły, że to wyjątkowe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci gości. Wszyscy goście bawili się świetnie, a na parkiecie nie brakowało wspaniałych zabaw i tańców. Wieczór upłynął w miłej atmosferze, pełnej ciepła i radości oraz najważniejszej - MIŁOŚCI.


Cicha23 - miejsce, które przyciąga zakochanych i miłośników natury


Jeśli i Ty marzysz o wesele w pięknej, malowniczej okolicy, to Cicha 23 to idealne miejsce dla Ciebie. Jeśli szukasz inspiracji do swojego ślubu, koniecznie zobacz zdjęcia Kasi i Kamila. Ten reportaż zabierze Cię na chwilę w to wspaniałe miejsce, które myślę, że na długo pozostanie w pamięci i sercach wszystkich, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu.

Miejsce: Cicha23 Suknia: Wedding Room Buty: Kazar Biżu: Savicki Makijaż i fryzura: Julita Dyszkiewicz Ganitur: Dąbrowski & Góral Kwiaty: Zielone i Cięte Zespół: Chłopcy z Placu Bema Prosseco Van: Super Prosseco Van Film: CudMood


Comments


bottom of page