top of page

WARSZTATY GRUPOWE

Folwark Ruchenka 
04-05
października

2021

Para młoda prężąca muskuły

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Warsztaty fotografii ślubnej

by Zyśk x Pietraszkiewicz

O AUTORACH

PAULINA:

Jestem Paulina i jest mi super miło, że interesujesz się naszymi warsztatami! Fotografią zajmuję się już 10 lat i przechodziłam chyba przez wszystkie możliwe jej gatunki. Ale jeśli tu trafiłeś to oznacza, że interesuje Cię jeden- ten, który w tym momencie jest moją pasją i pracą jednocześnie! A dlaczego zdecydowałam się organizować warsztaty? Nie ma nic bardziej nieokiełznanego, nieskończonego i piękniejszego niż kosmos w, którym żyjemy, a Twoja fotografia jest jak Droga Mleczna wśród Galaktyk, niepowtarzalna, wciąż nieodkryta i zaskakująca. Spróbujmy razem odkryć w niej kolejną planetę emanującą przepięknym blaskiem! Swoje kosmiczne reportaże, a co za tym idzie nasze warsztaty, mogę określić jednym przymiotnikiem:

E M O C J O N A L N E

I właśnie to słowo będzie najczęściej krążyć wśród wypowiedzianych zdań podczas naszej pracy. Pokażę oraz opowiem Ci o wielu rzeczach, ale to właśnie na emocjonalnych kadrach skupię się najmocniej. Chciałabym pokazać Ci jak z pracować z zakochanymi w sobie ludźmi, zarówno w momencie samej sesji jak i jeszcze przed nią, tak aby każde jedno z Twoich zdjęć niosło ze sobą coś więcej niż tylko pozę.​

Prywatnie- jestem przeszczęśliwie zakochaną kobietą i mam na głowie aż trzy koty! Poza tym kocham podróżować! Szczególnie po Azji i koniecznie z 25 kilogramowym plecakiem na plecach!

 

www.pietraszkiewicz.com

 

 

 

ŁUKASZ:

Kiedy fotografia pojawiła się w moim życiu jeszcze nie wiedziałem czy to ona stanie się dla mnie sposobem na życie. Ta pewność, co chcę robić w życiu dała o sobie znać po pierwszym ślubie, który fotografowałem. Już wtedy potrafiłem określić co sprawia, że tak dobrze czuję się obok ludzi których fotografuję i wiedziałem, że chcę robić to już zawsze! Co kocham w ślubach? Przede wszystkim emocje! Pełne czułości uśmiechy, rozpromienione oczy, drżące ze zdenerwowania dłonie i moment, w którym zakochani w sobie do szaleństwa ludzie stają na ślubnym kobiercu, zdecydowani na to, by przejść razem przez życie. Jest w tym coś wyjątkowego i wspaniałego, a to że mogę być na wyciągnięcie ręki od „tego wszystkiego” sprawia, że czuję się zaszczycony i chcę dać z siebie wszystko! Wiem, że te momenty są dla ludzi ważne, wiem, że nie powtórzą się już i czuję się zobowiązany aby stworzyć dla nich pamiątkę do której będą wracać i ze szklanymi oczami przeglądać uwiecznione kadry. Fotografia jest wspaniałą nauką patrzenia i czucia, dostrzegania tego, czego nie widzą inni. Wychwycenia i wyeksponowania piękna, które kryje się w rzeczach niepozornych. Uczy wrażliwości na innych, otwiera serce i pomaga być dobrym człowiekim nawet tak na co dzień. Nie da się inaczej! To nieodłączny element tego zawodu. Fotografowanie uczy pokazywania szczęścia, wzruszenia i najważniejszej – miłości. Fotografuje śluby, bo kocham emocje, bo kocham ludzi!

 

4 | 5 
października
2021


Folwark Ruchenka

DLA KOGO

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą zacząć fotografować śluby jak i dla starych wyjadaczy. Dla tych z Was, którzy potrzebują kopa motywacyjnego i są głodni ślubno-fotograficznej wiedzy! Dla wszystkich Was, którzy w ślubach poszukują emocji i więzi z parą! Dla tych co szukają przygody i prawdy... oraz dla tych, którzy marzą aby wzbogacić swoje portfolio o wybuchowo, piękne zdjęcia!

PROGRAM TATÓW

 

I DZIEŃ

9:00 Powolutku się zbieramy i zaczynamy zakwaterowanie. W międzyczasie zachwycamy się Ruchenką! 

9:30 Blok I:

 • Wasza droga w fotografii

 • Trochę o nas

 • Identyfikacja klienta idealnego- czyli od czego w ogóle zacząć z tymi ślubami

 • O życiu i prawdzie fotografowania ślubów

 • Sprzęt i technikalia, ustawienia, które wywrócą Wam świat do góry nogami

 • Zrozumieć światło i umiejętność jego odnajdywania

 • Przygotowania do sesji 

 • Dzień ślubu od a do z

 • Prowadzenie sesji z pewnością siebie- sztuka sprawiania by klienci czuli się przy Tobie swobodnie: dynamika relacji dlaczego jest tak ważna?

15:30- Obiad

16:00- Praktyka- jak pracować z parą, jak prowadzić sesję- edukacyjna sesja z parą

18:15- Zabezpiecznie zdjęć, selekcja, podstawy edycji lightroom

19:45 Blok II:

 • Wszystko rozbija się o detale

 • Storytelling

 • Odnalezienie siebie. Szukanie swojego stylu.

 • Inspiracje- własne miejsce w fotografii

 • Impreza- czyli jak czuć się swobodnie w błyskaniu- tak tak, będziemy tańczyć!

II DZIEŃ

8:00 Niespodzianka dla ciała i ducha

9:30- śniadanie

 

10:00 Instagramowe szaleństwo z ClickInStory- Mistrz Instagrama pomoże nam go ujarzmić

11:45 Blok III:

 • Przyciąganie i bookowanie wymarzonych klientów czyli jak prezentować swoje portfolio

 • Strona internetowa- co warto wiedzieć

 • Tworzenie oferty nie do porównania

 • User Experience czyli ścieżka korzystania z Twojej usługi

 • Marketing dla opornych

15:30- Obiad

16:00- Sesja z parą

18:45 Blok IV:

 • Snap Albums dlaczego warto sprzedawać albumy

 • Narzędzia i firmy z którymi warto współpracować

 • Trochę o liczbach: ile co gdzie i jak

21:00- pożegnanie

2 100 zł

ilość miejsc: 17
płatność w dwóch ratach
1000 zł przy zapisie
oraz
1100 zł wpłacane najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatów

W cenę wliczone są: jeden nocleg, śniadanie oraz dwa obiady.
Wpłata jest ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa. 

TO JUŻ BYŁO

Grupa ludzi podczas warsztatów fotografii

"Paulino, Łukaszu 

 

 

wracam właśnie do Poznania i nie mogę skupić się na obróbce chrztu, więc postanowiłam naskrobać do Was kilka słów. Zastanawiam się jak mogłabym podziękować, ale nie mam pojęcia czy jestem w stanie przekazać wszystko to co bym chciała.  Niestety nie miałam szczęścia do przyjaciół, ludzi dookoła(no może oprócz mojego męża  )Bałam się jak to będzie, jakich ludzi spotkam na warsztatach, jacy będziecie Wy!
Na samym starcie w ogóle nie spodziewałam się, że przyjdziecie nas przywitać, porozmawiać po prostu poznać. Wiecie co najbardziej ucieszyło moje serce?  Wasza reakcja.. Zapytaliście się czy coś się dzieje, że musze iść na badania, a Wasza reakcja na moje słowa była  taka sama jak moich przyjaciół, którym przekazałam wieść o wczesnej ciąży. Okazało się, że strach ma tylko wielkie oczy,  Wy macie wieeeelkie serca, a wszyscy uczestnicy  to dobre wrażliwe dusze. Przez całe warsztaty czułam się zaopiekowana, jak w domu. 

 

Co dały mi te 2 dni? 

Pewność, że to co robie jest dobre, że to za czym tęskniło moje serce jest dobre. Tak jak Wam mówiłam obecnie mam za dużo  wszystkiego naraz. Praca etatowa, współpraca z dj (śluby na akord), moje rodzinki. Zatraciłam się w pędzie i zapomniałam o sercu. Przypomnieliście mi, jak ono jest ważne. Wracam odmieniona, pełna inspiracji. Udowodniliście mi, że wysoka wrażliwość to cecha, której nie można się wstydzić. Dzięki niej jesteśmy wyjątkowi, dostrzegamy więcej, czujemy więcej. Moja fotograficzna dusza jest conajmniej level wyżej.

Wracam z dobrą energią i wiem, że będzie tylko lepiej. Wracam z poczuciem przynależności to fotograficznej zwariowanej rodzinki. 


Emilko, Tobie dziękuję za ogrom ciepłego serca, a w szczególności otwartości. Za każdy uśmiech i dobrą radę, za dobrą energię i za to że jesteś taka kochana! 

Teraz wiem, że nie tylko ja lubię oglądać i płakać na bajkach. 
Wierzę, że dobra energia będzie towarzyszyć mi w zawsze, a moje jajo  w brzuchu okaże się być warsztatowym cudem, bo szanse na rozwinięcie pęcherzyka na prawdę były niewielkie :) 


Ps. Wyglądam dziwnie płacząc w pociągu ale jakoś specjalnie mnie to nie martwi. 
Ps.1. Jeżeli będziecie organizować kolejne wydarzenie, warsztaty i będziecie potrzebowali pomocy to piszcie. Organizacyjne sprawy to moja ulubiona działka. Zresztą widzieliście, że nie lubię stać i patrzeć  
Ps.2 ZAWSZE, ale to ZAWSZE zapraszam Was na kawkę jak będziecie w okolicach Poznania


DZIĘKUJĘ WASZEJ WSPANIAŁEJ TRÓJCE ! 

 Ściskam Was najmocniej jak potrafię "

bottom of page