Wesele w industrialnym stylu – SPOT Poznań

6 marca 2019

Jest do wszystkiego i na każdą okazję, potrafi być szykowna i uniwersalna. O jej charakterze decyduje to, z czym ją zestawisz, mowa tu o nowoczesności! Czy myślicie, że sprawdzi się na ślubną imprezę??
Zainspirujcie się stylem Urban Chic. Śluby są różne, jedne bywają przepełnione pudrowymi dodatkami i mnóstwem zieleni, z koronkową suknią i wiankiem na głowie, a do tego elegancka sala z kryształami.
Można! Czemu nie! Ale są też takie śluby i takie miejsca, które urzekają nas surowym wykończeniem, prostotą, minimalizmem i chyba w tym tkwi cały urok takiego ślubu, że jest prosto!
Daga i Piotrek postawili właśnie na tę prostotę, nie odbiegając od swojej codzienności postanowili świętować swój wielki dzień w skromnym gronie najbliższych, a toasty wznosili w super industrialnym miejscu, które możecie znaleźć w Poznaniu! Kojarzycie SPOT? Jeśli nie, koniecznie tam kiedyś zajrzyjcie, a póki co zajrzyjcie do historii poniżej! Bo tam zabieram Was do SPOTu wraz z Dagą i Piotrem na ich szaleńczo udaną imprezę!

2 comments

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.