Ślub w Ceglarnii – rustykalne wesele pełne wzruszeń.

28 lipca 2017

Wesele w Ceglarni

Ceglarnia w Jarosławkach w połączeniu z rustykalnymi dekoracjami to kompozycja idealna.  Industrialne wnętrze, mnóstwo roślin, kwiatów, cudowne światło do zdjęć i energetyczny zespół „Goście” sprawiły, że to wesele było naprawdę wyjątkowe. Ceremonia ślubu Ewy i Macieja odbyła się w klimatycznym Sanktuarium ojców Jezuitów w Kaliszu. Moim zdaniem każdy ślub powinien być z odrobiną lukru i słodyczy, ze szczyptą szaleństwa w oku, a najważniejsze – z rodziną, która zawsze wspiera i rzuca confetti w razie potrzeby 😉 U Ewy i Macieja wszystko zagrało wyśmienicie. Uśmiech pana młodego, gdy obserwował swoją przyszłą żonę idącą do ołtarza mówił wszystko o tym, jak bardzo jest szczęśliwy. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że reportaż ślubny, który fotografowałem, był jak opowieść z bajki. Wszystko układało się idealnie! Życzę im ciepła rodzinnego, patrzenia  w tym samym kierunku przez całe wspólne życie.
Jeżeli zakochałeś się w tych zdjęciach zobacz również : http://projekt35.pl/paula-piotr-slub-w-stylu-rustykalnym/

Zapraszam Was do obejrzenia klimatycznego wesela w Ceglarnii.

Ślub w Ceglarni Jarosławki

Za każdym razem, gdy wracam myślami do ślubu Ewy i Macieja nie potrafię ukryć emocji i wielkiego wzruszenia, które towarzyszyły mi również podczas ceremonii. Kiedy fotografuję młodą parę, ich rodzinę i przyjaciół zawsze zwracam uwagę nie tylko na kadry, ale właśnie na emocje, malujące się na twarzach gości. Ukradkowe łzy, uśmiech, gesty, które mogą powiedzieć więcej, niż wypowiadane szeptem, życzenia.

Podczas przygotowania do ślubu czułem wielki spokój. Nikt się nie spieszył, nie ścigał się z czasem, a każda chwila była cudownie celebrowana. Ujął mnie także dom pełen rodzinnego ciepła, wzajemnego szacunku i miłości. Dom, który daje poczucie bezpieczeństwa, do którego tęskni się i wraca. Rodzina zawsze jest tam, żeby pomagać i żeby być dla siebie nawzajem. Nie inaczej było w dniu ślubu Ewy i Macieja. W oczach rodziców odbijało się wielkie wzruszenie, ale też wielka pewność, że ich dzieci odnalazły się wzajemnie i, że to właśnie oni będą dla siebie nie tylko małżonkami, ale też przyjaciółmi  na dobre i złe.

7 comments

  1. Jeżeli zdjęcia oddają w 1000% tak jak było, to żałuję, że mnie nie było na tak pięknej uroczystości. Kolega ze szkoły.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.