FAQ

Wszystkie przyszłe Pary Młode mają wiele pytań. To zrozumiałe dlatego też przygotowałem stronę z najczęściej zasłyszanymi pytaniami podczas spotkań wraz z odpowiedziami. Jeśli będą mieli Państwo więcej pytań, proszę śmiało do mnie pisać lub dzwonić.

MOJA PRACA

1. Na jakim terenie pracujesz?
Pracuje na terenie całego kraju, a także poza nim. Dojazd w najdalsze części polski czy świata nie stanowi większego problemu. To dotyczy zarówno ślubów jak i różnego rodzaju sesji.

2. Czy posiadasz uprawnienia do fotografowania w kościele?
Tak. Posiadam legitymację uprawniającą do fotografowania uroczystościach kościelnych. Ukończyłem kurs liturgiczny organizowany przez Diecezję Łomżyńską.

3. Czy posiadasz własną fotobudkę?
Nie, jednakże mogę zaproponować Wam wypożyczenie aparatu INSTAX WIDE do fotografii natychmiastowej, który spokojnie może zastąpić fotobudkę,a koszt INSTAXA jest znacznie niższy.

4. Czy możesz polecić nam firmę zajmującą się filmem?
Jasne. Polecam tych, z którymi dobrze mi się współpracowało i wiem, że robią naprawdę świetne filmy.

5. Czy wykonujesz zdjęcia rodzinne podczas reportażu ślubnego?
Oczywiście! Jest to dla mnie tak zwany MUST HAVE! Zdjęcia z rodzicami, najbliższa rodziną są czymś o czym będę wam w dniu ślubu wielokrotnie przypominał.

6. Czy fotografujesz również inne uroczystości niż śluby?
Tak, fotografuję również chrzty, eventy, robię sesje brzuszkowe, rodzinne oraz sesje narzeczeńskie.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zapraszam do kontaktu przez mail – lukasz@projekt35.pl. oraz do śledzenia konta beztroskoibosko na instagramie

7. Ponieważ to Nasz pierwszy ślub 😉 Czy jesteś w stanie nam coś podpowiedzieć?
Tak! Jak najbardziej – mam bardzo duże doświadczenie w tej kwestii, bo prócz kilku lat w fotografii w roku 2018 sam brałem ślub ( możecie go zobaczyć tu ). Śledzę zmieniające się trendy zarówno w kraju jak i za granicą dlatego spokojnie jestem w stanie powiedzieć jak będą się one kształtowały i co jest na czasie.  Jeśli jednak potrzebowalibyście pomocy specjalisty jestem w stanie podać Wam kilku zaufanych wedding plannerów, którzy pomogą Wam już w każdym detalu związanym z organizacją Waszego ślubu.

8. Czy spotkanie przed ślubem jest obowiązkowe? 
Moje podejście do każdej z par jest bardzo indywidualne i nie wyobrażam sobie współpracy bez wcześniejszego poznania Was! Niezobowiązująca i luźna rozmowa jeszcze przed podpisaniem umowy jest obowiązkiem! Pozwólcie się poznać i sprawdźmy czy czujemy wspólna chemię do siebie, bo właśnie to jest kluczem do pięknych zdjęć pełnych emocji! Moje pary rozsiane są po całym kraju ale też poza nim więc jeśli nie udaje nam się złapać na dobrej kawie w klimatycznej knajpce, rozmawiamy i pijemy ją przez appeare czy skype.

9. Jak możemy dokonać rezerwacji interesującego nas terminu?
Przede wszystkim musimy sprawdzić czy Wasz termin jest jeszcze dostępny. Proszę wyślijcie zapytanie przez zakładkę KONTAKT na mojej stronie.
Jeśli termin jest dostępny wyślę Wam szczegóły dotyczące oferty ale przede wszystkim zaproszę Was na spotkanie, bo oferta to tylko oferta.
Najważniejsze jest poczucie wspólnego flow. Bardzo chętnie wysłucham Waszych planów i postaram się też coś podpowiedzieć.
Jednak pewność zabukowania terminu jest dopiero w momencie podpisania umowy i wpłacenia zadatku.