Przedślubny dzień w Ceglarni Jarosławki

23 listopada 2017

 ŚLUB W CEGLARNI JAROSŁAWKI

Zdarzają się historie niezwykłe. Otaczają nas małe cudy. Znasz je? Pewnie niejednokrotnie Ci się przytrafiły. Znalezienie kilku groszy na szczęście w czasie spaceru. Autobus, który przyjechał o odpowiedniej godzinie. Uśmiech nieznajomego. A jeśli ten uśmiech jest wstępem do nowej opowieści?

Ania i Kai to z pozoru dwa zupełnie różne światy, które zderzyły się na tej samej orbicie słów i uczuć. Ona, z pochodzenia Polka, mieszkająca od 4 roku życia w Niemczech, nauczycielka. On, z pochodzenia Niemiec, organizator imprez masowych. Mogło ich nie połączyć nic, żadna wspólna płaszczyzna, a połączyło wszystko.

Młoda Para wybrała na ten szczególny dzień miejsce, które śmiało możemy nazwać wyjątkowym. CEGLARNiA Jarosławki łączy w sobie industrialny styl z niezwykłą, swobodną atmosferą. Budynek, w którym aż iskrzy od dobrych emocji, co przenosi się także na gości oraz dwie najważniejsze osoby spektaklu weselnego.

Ania i Kai zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Banał, prawda? Ale miłość uwielbia banały, karmi się nimi. Dzięki miłosnym banałom każdy dzień życia staje się piękniejszy i słodszy. Pierwszy, cywilny ślub Ania i Kai wzięli w Niemczech, gdzie towarzyszyli im najbliżsi. Na ślubie w naszym pięknym kraju oprócz najbliżej rodziny  i przyjaciół z Polski i Niemiec był z nimi ich synek, najwspanialszy owoc prawdziwego uczucia. Jestem szczęściarzem, że sam stałem się świadkiem tego magicznego wydarzenia.

Wyrazem miłości, która połączyła Młodą Parę, było samodzielne przygotowanie przysiąg ślubnych. Młodzi nauczyli się ich na pamięć, co zwiększyło ich przedweselny stres, ale jednocześnie było niezapomnianym przeżyciem. Mogli powiedzieć sobie to, co tak naprawdę czują w głębi serca.

Zapraszam Was do obejrzenia kadrów tej pięknej historii. Zobaczcie tylko, jacy szczęśliwi są Ania i Kai. To miłość tak uskrzydla! Niebawem opublikuję drugą część fotografii, która będzie opowiadała już o dniu ślubu.

Jeśli chcielibyście zobaczyć inny piękny ślub z tego miejsca, zapraszam również na – http://projekt35.pl/slub-w-ceglarni/

Muzyka: Mandoline Orange : Takie This Heart of Gold

Wesele w Ceglarni

5 comments

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.