About Me

Fotografuje śluby, bo kocham emocje.

Cześć! Jestem Łukasz, jestem twórcą Projekt35.
Prywatnie jestem narzeczonym najcudowniejszej kobiety na świecie – EM, która za chwile będzie również moją żoną.  A poza tym? Jestem marzycielem. Jako dziecko uwielbiałem zamykać się w swoim pokoju i podróżować po wszystkich wymyślonych przeze mnie miejscach, tam nie miałem żadnych ograniczeń. Od zawsze dobrze dogaduję się z naturą, może dlatego właśnie lubię gdy wszystko po prostu się dzieje- a ja mogę to uwiecznić.

Alternatywna rzeczywistość w mojej głowie była ucieczką od otoczenia, w jakim przyszło mi dorastać. Nie trafiłem zbyt dobrze, jednak mimo złego towarzystwa, wiedziałem, że stać mnie na wiele i że dzięki pracy i zaangażowaniu mogę osiągnąć wszystko, czego zapragnę.
Odkąd pamiętam, lubiłem obserwować ludzi, wyłapywać na pozór nic nieznaczące spojrzenia i gesty i dopowiadać do nich historie. Dzisiaj już nie wymyślam historii. To Wy tworzycie historie, które ja tylko opowiadam. Jestem romantykiem, nigdy tego nie ukrywałem, chociaż mężczyźni rzadko się do tego przyznają, ja jestem inny i kocham swoją wrażliwość.

Z fotografią ślubną poznaliśmy się przez przypadek, kiedy mój wujek-fotograf nagle zachorował i musiałem go zastąpić. Byłem przerażony, umiałem robić zdjęcia, ale ślub to, co innego. Poszedłem, nie mogłem zawieść wujka i na tym ślubie zakochałem się.  Fotografia ślubna jest moją wielką pasją i do dziś moją ulubioną, nie wyobrażam sobie, że miałbym robić cokolwiek innego. Lubię podglądać te wszystkie emocje międzyludzkie już od momentu przygotowania do ceremonii. Pełne czułości uśmiechy, rozpromienione oczy, drżące ze zdenerwowania dłonie i moment, w którym stają na ślubnym kobiercu, zdecydowani na to, że przejdą razem przez życie. Jest w tym coś wyjątkowego i wspaniałego, a ja mam okazję obserwować i dokumentować te najważniejsze dni Waszego życia. To dla mnie zaszczyt.

Fotografia to przede wszystkim nauka patrzenia i czucia, dostrzegania tego, czego nie widzą inni. Wychwycenia i wyeksponowania piękna, która kryje się w rzeczach niepozornych. Fotografia ślubna to nauka pokazywania emocji, radości, szczęścia, wzruszenia i najważniejszej – miłości. Fotografuje śluby, bo kocham emocje, bo kocham ludzi.

Na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęśliwym człowiekiem. Dni mijają mi przy Kimś kogo kocham, a każdy dzień spełnia to nowe marzenie. Moja praca jest moją pasją, która pozwala mi poznawać cudownych ludzi!

Z chęcią spełnię Wasze marzenia i zrobię zdjęcia, o jakich marzycie.

Mam to szczęście i moja praca została wielokrotnie doceniona, nie tylko przez osoby, które fotografowałem, ale również przez prestiżowe portale ślubne, m.in.:

Junebug, LooksLikeFilm, Zankyou, Ślub Na Głowie, Bridelle, SweetWedding, MyWedWeddingPhotographers, Zespół Napięcia Przedweselnego czy Niepoprawna Panna Młoda Jestem.

W roku 2016 portal SweetWedding wybrał mnie jednym z 99 najlepszych fotografów w Polsce, jest mi niezmiernie miło z tego powodu.

W roku 2016 i 2017 zostałem uhonorowany tytułem „ARTIST OF THE YEAR”, nadawanym przez międzynarodowe zrzeszenie fotografów LooksLikeFilm.

Jeśli przychodzą Wam do głowy jakieś pytania, lub po prostu chcielibyście ze mną pogadać na skype lub wymienić się mailem. Piszcie śmiało poprzez zakładkę KONTAKT.